NewsHIP-HOP

YOUNG THUG má nový album a QUALITY CONTROL opäť kontrolujú ulice!

Je rok 2019 a systém vydávania albumov sa pomaly, ale isto mení. Jednak, že už je takmer raritou, ak rapperi (hlavne za veľkou mlákou) vydajú fyzické nosiče, ale už nie je zvykom veľmi svoje projekty ani veľmi dlho promovať. Vidieť to môžeme napríklad na najnovšom albume Young Thuga, ktorý dorazil na svetlo sveta len pár dní po jeho oficiálnom oznámení. Od albumu SO MUCH FUN sa čaká veľmi veľa a o jeho kvalitách sa už môžete presvedčiť aj vy sami!

Odborne na neho dohliadal napríklad výborný lyrik J. Cole a dočkali sme sa až 19 kvalitných trackov, na ktorých si zahosťovali silné mená ako Gunna, Future, Lil Baby, Juice WRLD alebo 21 Savage.

Projekt SO MUCH FUN nasleduje minuloročnú kompiláciu Slime Langue a takisto EP-čká ako On the Rvn či Hear No Evil. Po svojej sólovke sa teraz môže YounThug plným nasadením zamerať na pokračovanie spoločného albumu Super Slimey, na ktorom už pracujú aj mená ako Future, Lil Baby a Gunna.

Ďalším albumovým „pánom na holenie“ je labelový album stajne Quality Control. Po viac ako roku a pol čakania sa z Atlanty dočkávame pokračovania albumu Control The Streets. Naložený 36-trackový album sa už taktiež dostal na všetky streamovacie služby a okrem domovských Migos, Stefflon Don, Lil Babyho či Lil Yachtyho ukáže aj celá plejáda hviezdnych hostí.

Ukážu sa hudobné hviezdy ako Travis Scott, Young Thug, Meek Mill, Megan Thee Stallion, Mustard, Playboi Carti, DaBaby, French Montana, Gucci Mane, Gunna, PnB Rock, Saweetie a mnoho iných! 

Okrem starých známych hráčov z labelu Quality Control nám chalani predstavili aj „novú generáciu“, v ktorej sa ukážu menej známe mená 24Heavy, Duke Deuce, Jordan Hollywood, Kollision, Layton Greene, alebo Marlo. Z albumu CONTROL THE STREETS VOLUME 2 máme vonku už aj viacero videoklipov, ktoré podľa všetkého nebudú ani zďaleka poslednými. Ako sa ti takéto masívne zloženie rapperov novej školy páči? Daj nám vedieť do komentárov!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame