HIP-HOPPlaylisty

Rapový chill pre tvoj večer s Drakeom a Tekashim? Nalaď sa s nami do pohody

Daj FOLLOW na náš luxusne vychillovaný SPOTIFY rapový PLAYLIST, aby ti neušli žiadne budúce updaty!

Žijeme vo svete plnom stresu a zhonu. Hoci sa leto a spolu s ním aj prázdniny všetkých školákov prehupli už dávno do svojej druhej polovičky, nie je tu vôbec priestor na žiadne zúfalstvo. V redakcii sme sa rozhodli pozdvihnúť ťa na duchu a priniesť pokoj do tvojich komnát. Ak so svojou polovičkou, či partiou radi trávite letné večery pekne spolu v doprovode dobrej hudby, dnes ťa verím extrémne poteším.

Sám som sa totiž zamýšľal nad tým, aký by bol mix tých najlepších moderných vychillovaných rapácií… Iste, na internete máš tých odporúčaných záležitostí naozaj požehnane, ale najlepšie to aj tak vyznie, keď si to skombinuješ čo najviac podľa seba. Práve preto som dnes pre teba vybral to najlepšie z najlepšieho. A koho to v tomto CHILL RAP VIBES playliste vlastne nájdeš?

Okrem jednej z mála pokojných Tekashiho skladieb v našom playliste dominuje kopa známych hráčov svetovej rapgame. Začal by som asi Kendrickom, keďže ten je pre mňa lyricky a atmosfericky asi navždy top všetkých topov. Od neho som ti do playlistu zaradil srandy ako LOVE. či FEEL. z jeho mega úspešného albumu DAMN, ktorým v tom čase načisto zničil konkurenciu.

Pokračujeme s pánom, ktorý určite lepšie „zneje“ než vyzerá. Post Malone si u nás tentokrát zaslúžil svoje miesto hlavne svojím najnovším počinom z chystaného albumu, skladbou GOODBYES s Young Thugom. Jej klip dostal R-kové označenie, lebo tam tečie trošku viac krvi. To ťa však trápiť nemusí, pretože skladba je tak pohodová, že aj tie prípadné bodnutia pripadajú neškodne…

No a na záver samozrejme nemôže chýbať ani samotný Drake. Toho by striktní fanúšikovia oldschoolového rapu za klasického rappera už asi neoznačili pre jeho prílišnú náklonnosť k RnB a podobne. Jeho veci ako SUMMER GAMES či PASSIONGFRUIT tu však pochopiteľne chýbať nemohli, predsa len… kvalita sa nezaprie.

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Odporúčame