KLIPHIP-HOP

ARS Club vydáva svoj druhý singel, ktorý je vyjadrením ich celoživotného vzťahu k hudbe

Po prvom singli „Nahota“ prichádza hudobný projekt ARS Club s novinkou z trošku iného súdka. Skladba „Hudba mi dáva“ je výsledkom spolupráce ľudí rôzneho žánrového či inštrumentálneho zamerania. O hudobnú produkciu a refrén pesničky sa vo veľkej miere postarala talentovaná speváčka a gitaristka Diana Macalová, ktorá pôsobí ako hudobná producentka v štúdiu Gosh v susednej Viedni. Okrem Diany v skladbe môžete počuť aj Barboru Opielovú (spev/text), Taupa (rap/text) či huslistov Samuela Pavlika a Veroniku Blaškovú.

Výsledný aranžmán skladbe dodal DJ-a a producent Hoffman z levočskej Weedhouse crew. Na klipe, ktorý je takmer celý nakrútený vo Viedni spolupracoval Robin Polák (Robimhood production) – kamera a Newill Media Agency – kamera/postprodukcia. Vyjadrenie člena ARS Club Taupa: 

„Táto pesnička bola prvým pokusom, ktorý sme ako ARS Club začali robiť ešte v roku 2017. Je do istej miery aj akýmsi odkazom na myšlienku ARS Club, pretože všetci, ktorí sme na tejto pesničke spolupracovali sa venujeme hudbe v rôznych podobách takmer celý život a zatiaľ nás to neprestalo baviť. Rovnako je pre mňa táto skladba odkazom aj na to, že nie je nemožné spojiť gitaristku a speváčku pôsobiacu vo Viedni s hudobníkmi pôsobiacimi na východe Slovenska (Spišská Nová Ves, Prešov, Levoča, Krompachy), nakrútiť klip v Rakúsku a v konečnom dôsledku urobiť z toho príjemný výsledok. Jednoducho hudba a umenie nemá hranice “

Projekt ARS Club funguje pod značkou #HUDBAZCIREJLASKY, ktorá spája a podporuje umelcov z rôznych žánrov v duchu kreatívnej slobody a lásky k hudbe.

Komentáre

Odporúčame