Marvel Studios' AVENGERS: ENDGAME..Hawkeye/Clint Barton (Jeremy Renner)..Photo: Film Frame..©Marvel Studios 2019
ČlánkyPOPROCK

Hviezda AVENGEROV je výborný spevák! Ako spieva HAWKEYE?

„Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!“ To sme si mohli povedať len veľmi nedávno dozadu, kedy sa najambicióznejší film všetkých čias, snímok AVENGERS: ENDGAME, stal reálne najziskovejším filmovým projektom EVER. V celosvetovom počítaní zarobených peniažkov prekonal po tvrdom boji doterajší megahit Jamesa Camerona, Avatar, ktorý kraľoval dlhých 10 rokov. Ktovie, či sa najväčším svetovým superhrdinom podarí si svoje hrdinstvo udržať aj v čase, kedy do kín príde Avatar 2… ktorý by mal byť v 3D… na ktoré nie je potrebné mať špeciálne okuliare!

O tom sa však budeme baviť neskôr. Čo je hlavnou témou dnešného článku je fakt, že len nedávno som prišiel pri skúmaní internetu na to, že jedna z hlavných hviezd pôvodného 6-členného zloženia marveláckych Avengerov je v skutočnosti výborným spevákom!

Reč je už podľa nadpisu pochopiteľne o Hawkeyeovi, ktorý sa divákom po celom svete predstavil po prvýkrát ako výborný lukostrelec vo filme Thor z roku 2011. Jeho predstavil Jeremy Renner sa však v osobnom živote posledných pár rokov venuje aj hudobnej produkcii, v ktorej sa podľa všetkého naozaj dokonalo našiel. Dôkazom toho je určite napríklad jeho posledný singel MAIN ATTRACTION, ktorý je zaujímavým mixom populárnej a rockovej muziky.

48-ročný Američan na svojom konte síce zatiaľ nemá žiadny celistvý projekt, no okrem sólovej dráhy sa stihol objaviť napríklad aj na folkovej spolupráci UNITE/REBUILD z roku 2017. Rodák z Kalifornie si vyslúžil za stvárnenie svojej úlohy práve v spomínanom ENDGAME od fanúšikov tak veľké uznanie, že sa objavujú dohady, žeby si zaslúžil za túto rolu sošku prestížneho Oscara! Ťažko povedať, za to však Hawkeye v tomto filme prešiel asi najväčšou životnou skúškou, presne tak ako všetci hlavní hrdinovia. V budúcnosti by sme Jeremyho mali vidieť pravdepodobne v ychstanom seriály, ktorý sa ale možno bude prevažne točiť hlavne okolo jeho filmovej dcéry.

Pokiaľ si chceš všetky Jeremyho songy vypočuť pekne pohromade, pripravil som pre teba takýto menší SPOTIFY PLAYLIST, v ktorom ich nájdeš pokope. Pekné počúvanie!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame