NewsPOPRnB

DOMI MIRGOVÁ sa cíti ako znovuzrodená a je sexi ako nikdy predtým!

Daj FOLLOW na náš multižánrový SPOTIFY PLAYLIST, aby ti neunikli žiadne novinky z domácej tvorby!

Tam sme pre tentokrát museli zaradiť dve extrémne vydarená záležitosti posledného týždňa. Jednou z nich je videoklip na megaúspešný tohtoročný album očarujúcej Dominiky Mirgovej TOTO SOM JA. Z neho pochádza i pieseň Znovuzrodená, ktorá dostáva svoj oficiálny vizuál poskladaný zo živých vystúpení. Dominika je krajšia ako nikdy doteraz, pôsobí sebavedomo a ako vyspelá pani speváčka. Čo si pre nás nachystá do budúcnosti? Nechajme sa prekvapiť, budeme ťa o všetkom informovať!

Ďalší chalanisko „na holenie“ má jeden z najkrajších hlasov slovenskej hudby. Na featuringoch viacerých úspešných skladieb sme ho mohli nájsť už posledných pár rokov a nie je tomu tak dávno, čo zahviezdil v novej sérii showky THE VOICE ČeskoSlovensko. Jeho meno je Dano Kapitán a vonku má konečne svoj prvý autorský singel! O jeho sviežu RnB hudbu sa postaral dobre známy producentský čarodej Hoodini a vec nesie názov NAŽIVO SI KRAJŠIA. Darmo, ženy zastupujú v životoch umelcov obrovskú úlohu a v klipe tejto výbornej novinky si rolu Danovej „vyvolenej“ strihla samotná Emma Drobná.

Pozrime sa i za hranice! Daj svoj FOLLOW aj na zahraničnú popovú tvorbu, keď chceš zásobu tých najhorúcejších svetových hitov vždy prvý!

V rámci zásoby klipov spoza veľkej mláky tu máme troch solídnych adeptov. Jedným z nich je extrémne chytľavá skladba DANCE MONKEY od austrálskej inteprétky Tones (And I). Ide o vôbec prvý singel z chystaného EP-ečka s názvom THE KIDS ARE COMING. Čo si o tejto šialenôstke myslíš?

Starý dobrý Edko Šíren nám varí klip za klipom zo svojho nesmierne úspešného albumu NO.6 COLLABORATIONS PROJECT. Tým ďalším vizuálom v poradí je klip na veľmi príjemnú záležitosť s názvom NOTHING ON YOU. Tu sa na tej spomínanej „kolaborácii“ predstavili mená ako Paulo Londo a Dave.

Na samotný záver si dáme ešte jednu chuťovku. Je ňou veľmi čerstvá novinky od rádiovej hviezdy posledných mesiacov menom Ava Max. Ak si spomínate, tá má vonku napríklad megahit SWEET BUT PSYCHO. Dostane sa skladbe FREAKING ME OUT rovnakej pozornosti? Daj vedieť v komentároch!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame