HIP-HOPNews

RICK ROSS vydáva album, KENDRICK na horúcej hosťovačke a návrat MARY J. BLIGE

Chceš zostávať stále v obraze? Daj nám svoj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY PLAYLIST a už ti nikdy nič neunikne!

Nie sú tí americké rapperi v poslednej dobe naozaj nejakí prehrotení? Týždeň čo týždeň vychádzajú nové albumy, o záplave klipov nehovoriac. Máš ale obrovské šťastie, že pre teba pravidelne pripravujeme zhrnutie toho najlepšieho, čo za posledné obdobie povychádzalo von. Pohodlne sa usaď, nastav si ušká a poďme na to!

Vychillovaný klip plný černochov s dredami a „miernou“ dávkou magickej zelenej rastlinky? Magickým je však vizuál skladby HAIR DOWN sám o sebe, pretože cez umelecké zábery sa môžeš veľmi ľahko zamotať. Nuž, takto na úrovni sa točia klipy v roku 2019 a na spoluprácu dvoch labelových kolegov, SiR a Kendrick Lamar, nemohlo byť k takejto príjemnej skladbičke natočené asi ani nič iné.

Ženská rapová legenda Mary J. Blige sa vo svojich  48-ich rokoch pripomína fanúšikom s veľmi veľkým trackom. Veľkým je práve myšlienkou, ktorú nesie. Mary J. Blige vzdala poctu všetkým ženám po celom svete, ktoré sa svedomito starajú o svoje rodiny a urobia pre seba a pre svoju rodinu naozaj všetko. Klobúk dole!

Už takmer celý rok po vydaní svojho minuloročného projektu East Atlanta Love Letter, sa talentovaný 6LACK vracia s výnimočným videoklipom na skladbu SEASONS s Khalidom. Oslava vzťahov a lásky… asi takto „slniečkársky“ by sme mohli túto sviežu novinku pomenovať. Škoda, že s tým chalani prišli až tak neskoro, za to to čakanie celkom určite stálo za to.

Minuloroční rivali Tory Lanez a Joyner Lucas svoj beef dávno pochovali a rozhodli sa to spečatiť spoločným remixom. „Odniesla“ si to skladba od DaBabyho s názvom SUGE, ktorú zremixovala napríklad aj Nicki Minaj. Ako sa ti však páči vo verzii týchto dvoch chalošov?

Kto jediný môže takto naložený album uzatvárať? Nuž, jedine samotný Rozay! Ten v týchto dňoch konečne dal von svoj očakávaný album PORT OF MIAMI 2. K nemu zároveň s vydaním pustil von do obehu klip na jednu z najsilnejších vecí albumu. Vychutnaj si vizuál na skladbu TURNUP IKE.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame