News

V Amerike sa strieľalo. RIHANNA a CARDI B kritizujú Donalda Trumpa

29 mŕtvych a 53 zranených… taký je strašlivý status dvoch masových strelieb v Amerike v priebehu trinástich hodín! V sobotu si prvý útočník vybral za cieľ Walmart v El Pase, kde o život prišlo 20 ľudí a 26 bolo zranených. Ani nie na druhý deň po tomto hrôzostrašnom incidente sa čosi podobné zopakovalo v bare v Daytone, štáte Ohio.

Pri strašných udalostiach, ako sú tieto dve, netreba zostávať ticho. O problémoch treba hovoriť nahlas a kto iný má väčší hlas v spoločnosti, ako svetové hviezdy, ktoré sú si vedomé svojej sily? Práve preto sa spomedzi iných rozhodla ozvať aj Rihanna, ktorá cez svoje obrovské sociálne siete poslala tvrdú kritiku americkému prezidentovi Trumpovi…

View this post on Instagram

Um… Donald, you spelt “terrorism” wrong! Your country had 2 terrorist attacks back to back, hours apart leaving almost 30 innocent people dead. This, just days after yet another terrorist attack in California, where a terrorist was able to LEGALLY purchase an assault rifle (AK-47) in Vegas, then drive hours to a food festival in Cali leaving 6 more people dead including a young infant baby boy! Imagine a world where it’s easier to get an AK-47 than a VISA! Imagine a world where they build a wall to keep terrorists IN AMERICA!!! My prayers and deepest condolences to the families and loved ones of all the victims and the communities affected and traumatized, from Texas, California, and Ohio! I’m so sorry for your loss! Nobody deserves to die like this! NOBODY!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Vyjadrenie rapperky Cardi B

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame