NewsHIP-HOP

THE GAME vydá svoj posledný album, LOGIC flexí zo všetkým čo sa dá a TYGA uvaril ďalší banger

Daj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY PLAYLIST tých najnovších zahraničných rapových bangrov!

V zahraničnom rape sa za posledné obdobie dejú veci naozaj extrémne rýchlo. Len v piatok som ti priniesol článok tých najlepších zahraničných bangrov za uplynulý týždeň a teraz ti už rovno môžem dať jeho pokračovanie, pretože do dnes toho vyšlo zase veľmi požehnane. 

Americká rapová legenda The Game si pre svojich fans na blízke obdobie chystá svoju novú štúdiovku s názvom BORN 2 RAP, ktorú promuje čerstvým postapokalyptickým klipom. V ňom vyjadruje svoju lásku k nostalickému „west side“ a tiež môžeme vidieť, ako sa nám The Game peknúčko zaguľatil. Žeby už netrávil v posilke toľko času ako tomu bolo kedysi? Každopádne, album BORN 2 RAP bude jeho deviatym a zároveň posledným albumom…

Priamo z Atlanty sa v tých dňoch ozývajú chalani pod zoskupením labelu Quality Control. V ňom majú zastúpenia mená ako Lil Baby či Migos a tento rok sa dočkáme ich spoločného labelového projektu Control the Streets Volume 2. Ten bude samozrejme pokračovaním prvého dielu série spred dvoch rokov a doraziť by mal už 16.teho augusta. Pred trackom LONGTIME vyšla von aj vec INTRO, kde sa ukázali mená ako Migos, Lil Yachty a Gucci Mane. Dnes tu máme spomínanú vec LONGTIME s Young Thugom, užívaj!

Pri chalankovi menom Gucci Mane ešte chvíľku zostaneme, pretože si ho zavolal sám Logic na jeho nový track s názvom ICY. V ňom sa ukazuje v typickom rapperskom stereotype, kedy sa na ňom blyští asi naozaj všetko, čo sa len dá. Od zubov, cez hodinky až po špičku nosa… celé to má slúžiť ako paródia na marketingové ťahy na to, aby sa zvýšil predaj… hahaha.

Len v júni sme tu mali od Tygu jeho nový album s názvom LEGENDARY a už teraz sa rozhodol nám uvariť úplne nový singel. Do neho si prizval zvučné mená ako YG a Blueface, aby spoločne udreli bary do hudby tracku BOP. Podarilo sa im takéto kolabo?

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame