NewsPOP

Božská ARIANA GRANDE či očarujúca TAYLOR SWIFT? Sleduj náš nový playlist!

Keď chceš mať v ušiach vždy poriadnu dávku kvalitného popu, daj FOLLOW na náš unikátny SPOTIFY PLAYLIST

Pokiaľ už odoberáš náš ULTRAPOPÍK-ový playlist, poďme sa spoločne vrhnúť na to, čo v ňom vlastne môžeš nájsť za songy. Vybrali sme pre teba tých najaktuálnejšie popové hity, ktoré ovládajú svetové rebríčky. Ako malú ukážku tu mám pre teba zopár YouTube linkov, ktoré ťa do celej tej atmosféry vtiahnu určite veľmi rýchlo.

Začal by som určite veľmi očakávanou novinkou od anjelsky krásnej Ariany Grande. Celý hudobný svet čakal na jej song BOYFRIEND, ktorý samozrejme opäť perfektne naplnil všetky očakávania. Dávaj si však pozor… v jeho vizuále nájdeš veci, ktoré sú buď prekvapivo !brutálne! alebo jednoducho také, aké by si tam rozhodne nečakal/-a. Sleduj teda pozorne a nechaj sa prekvapiť!

Poriadny pop musí byť občas aj jemne bláznivý, preto v našom SPOTIFY PLAYLISTE nájdeš aj veselú optimistickú záležitosť od Meghan Trainor. Vec RUN LIKE THE RIVER je soundtrackom k Playmobil filmu… áno, LEGO MOVIES nám už očividne nikomu nestačili! Každopádne, song je to veľmi príjemný, preto sa nenechaj rušiť… úsmev je zaručený! Okrem pesničky k filmu sa však Meghan pričinila aj tým, že jednej z postáv prepožičala svoj pekný hlások… ako tento snímok dopadne v kinách?

Teraz si možno kladieš otázku, či je nižšie uvedená skladba ešte stále vlastne popom… nuž, americká kapela Imagine Dragons sa za posledné roky veľmi vyvíjala v hudobných smeroch, a preto sme od nich už nejedenkrát mali možnosť počuť aj veci z tohto súdku. Skladba BIRDS síce nepatrí medzi ich najnovšie (vyšla ešte na ich albume ORIGINS z minulého roku), no vyšiel k nej v posledných dňoch veľmi príjemný animovaný klip, preto si ho poď pozrieť spolu so mnou.

Ďalším naším ultrapopíkovým singlom v poradí je stále čerstvá novinka THE ARCHER od americkej blonďatej krásky Taylor Swift. Skladba je piatym singlom v poradí z nového albumu s romantickým názvom… LOVER. Taylor tento rok oslávi svoju 30tku a možno aj kvôli tomu sa na svojej novej štúdiovke takto jemne rozcítila. O tom, čo tento singel vlastne znamená, kolujú po internete viaceré teórie… možno ide o pokračovanie skladby DELICATE… ale taktiež môže ísť aj o jeden z mnohých londýnskych barov! žeby nejaká príjemná alko spomienka?

Pokiaľ máš ale radšej domácu populárnu muziku, daj FOLLOW na náš domáci SPOTIFY PLAYLIST

Do neho sme totiž zaradili taktiež aktuálne horúce novinky od krásnych slovenských speváčok. Tou prvou sú očarujúce sestry TWiiNS, ktoré si pre svojich slovenských (aj zahraničných) fanúšikov pripravili novinku s jemným latinským nádychom. Predstavili sa totiž so skladbou QUE ME GUSTA, ktorá dostala aj horúci letný videoklip. Vec je samozrejme na leto ako stvorená a „twiinsky“ tancujúce medzi banánmi (a na banánoch… fakticky…) sú určite veľmi príjemne zvolený obsah na sledovanie…

Na samotný záver tejto rozsiahlej hudobnej nádielky by sme si mohli dať niečo extrémne zmyselné. Tým „niečím“ je veľmi čerstvá novinka od Betky Ferencovej, ktorá vystupuje pod exotickým umeleckým menom ZEA. Zea sa tentoraz podpísala pod svoj druhý oficiálny singel, ktorý nesie názov OUT OF TOUCH. Vychutnať si skladbu môžeš vo veľmi príjemnom tanečnom klipe. Poď do toho!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame