NewsHIP-HOP

Americký rap vybuchol. Snoop Dogg, Migos či Rick Ross? Sleduj novinky!

Daj FOLLOW na náš lukratívny SPOTIFY PLAYLIST tých najnovších zahraničných rapových bangrov

Tentokrát sa za posledný týždeň toho v zahraničnom rape urodilo tak veľa, že sa bez zbytočných opletačiek môžme rovno pustiť do toho, čo povieš? Jeden z momentálne najväčších talentov americkej scény je bez dohadov ScHoolboy Q, ktorý sa ešte v apríli tohto roku pripomenul svetu so svojou piatou štúdiovkou CrasH Talk. Na nej sme mali možnosť zachytiť aj záležitosť LIES, kam si prizval mená ako Ty Dolla Sign či YG.

Hip-hopový label QUALITY CONTROL (Migos, Lil Baby, etc)z Atlanty nás posledné dni veľmi potešil, pretože sa oznámilo vydanie ich nového spoločného projektu. Pôjde o pokračovanie kompilácie CONTROL THE STREETS z roku 2017 a jeho druhé časť by sme mali dostať už 16.teho augusta.

Rapový veterán z wescoastu Snoop Dogg svojich fanúšikov posledné mesiace takisto teasuje na svoj nový projekt. Po úspechu tracku I WANNA THANK ME zo začiatku tohto mesiaca tu máme pokračovanie, tentoraz záležitosť COUNTDOWN, kde sa na spolupráci predstavil talentovaný Swizz Beatz. Pôjde už o jeho 17-tu štúdiovku, čo fakticky nie je vôbec málo… tešíš sa?

Pri producentovi menom Swizz Beatz ešte sekundu zostaneme. Ukázal sa totiž aj na najnovšej veci od Rick Rossa s názvom BIG TYME. Ten momentálne promuje svoj veľmi očakávaný album PORT OF MIAMI 2. Klip tejto veci je samozrejme plný luxusných vecí z Rozayho milionárskeho života, ktorý si užíva plnými dúškami. Ako dopadne albumového pokračovanie Rick Rossovho debutu z roku 2006? Budeme ťa informovať!

Pred sebou máme posledné dva klipce. Teda, záležitosť SINGLE AGAIN od Big Seana je skôr takým minifilmom, v ktorom môžme okrem neho vidieť napríklad aj tvár Ty Dolla Sign. Pokiaľ budeš toto video sledovať pozorne, nájdeš v ňom veľa veľkých odkazov…

“The video has a lot of important messages, but the main one is for people to ‘wake up and smell the roses’ in a world where we wake up and check our phones instead,” 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame