NewsHIP-HOP

VIKTOR SHEEN zamrzol, ZAYO s EGOM prichádzajú do klubu a SUVERENO sa vracia vo veľkom štýle

Daj FOLLOW na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY PLAYLIST plný tých najnovších rapových trackov domácej scény

Nová zásoba toho najčerstvejšieho československého rapíku priamo pre tvoje ušiská! Opäť máme za sebou týždeň, kedy sa toho urodilo naozaj viac než dosť, preto sa priprav na 6 veľmi sviežich noviniek!

Žrebec českej stajne BLAKKWOOD – Refew si pre nás pripravil extrémne rytmickú novinku, kde mu chrbát kryjú samé zvučné mená. Český RnB princ si totiž prizval Natalii, Marsella a taktiež Slovákov ako Tomáš Botló, či Pouličný autor tónov. Ako sa takéto silné kombo vydarilo?

Zayo svoju debutovú štúdiovku NAVŽDY MLADÝ vydal ešte v zime 2018, ale tento týždeň sme sa dočkali klipu na jeden z najpríjemnejších featuringov projektu. Svoj vizuál totiž dostala skladba IN DA CLUB s Egáčom. Takýto pohodičkový párty klip si na starosť zobral Džagy a ty môžeš precítiť tú fajnovú prácičku s kamerou… užívaj!

Dáme si ale aj takú menšiu zdravotnú dávku depky, či nie? Nie vždy je muzika len pohodová, a to môžeš vidieť v novom klipe od Karla. Track ŽIVÉ NÁVNADY hovorí o tom, že nie každý zdvihne ruku, keď treba pomôcť… a tu by sme si mohli všetci aspoň trošku vstúpiť do svedomia. Nech sú tracky podobné tomuto naozaj na úžitok…

Tento týždeň sme dostali aj veľmi príjemný návrat jednej z najikonickejších postavičiek slovenského rapu! Stály zástanca uvedomelého rapu, Suvereno, poslednú dobu pomaly pripravuje svojich fans na chystaný album na rok 2019! Projekt dostal epický názov PROMETHEUS a Suve ho promuje prvým singlom, silným bangrom DYNAMO. Z toho refrénu máš zimomriavky zaručené!

Hoci chalani z kapely NERIEŠ sú už starí blázni, každým novým počinom prinášajú na scénu nový vietor. Čosi také sa tentoraz opäť podarilo Maťovi Strakovi na skladbe DELIRIUM, do ktorej si prizval aj Basskida. Do hudby od Essa zadelili veľmi precítené bary, ktoré v tebe určite zanechajú nejednu stopu.

Na sekundičku sa ešte vrátime do labelu MILION+, pretože Viktor Sheen vydal na YouTube audio ku jednej z najsilnejších skladieb svojho tohtoročného albumu ČERNOBÍLEJ SVĚT. Ľudia si k tejto veci prosia klip, tak snáď nám ho Viktor doručí čím skôr. Precíť tie emócie a zostávaj naladený/-á na ďalšie novinky z prostredia domáceho rapu!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame