HIP-HOPPlaylistyROCK

Chceš makať ako samotný THE ROCK? Počúvaj jeho exkluzívny hudobný playlist!

Daj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY PLAYLIST tých najväčších bangrov do gymu!

Keďže naša redakcia ťa pravidelne zásobuje okrem najnovších hudobných hitov aj množstvom kvalitných a exkluzívnych playlistov, dnes tu mám pre teba niečo veľmi špeciálne. Zatvoril som sa doma, zapol ventilátor (lebo som chudobný a nemám klimatizáciu) a začal som googliť. Rád by som ti totiž doplnil náš obľúbený playlist do posilky, preto by to chcel čosi špeciálne. Podľa nadpisu už isto tušíš, čo som to vlastne vymyslel.

Hollywoodská megastar Dwayne „THE ROCK“ Johnson v posilňovni trávi asi deň i noc. Niet sa čomu čudovať, veď začínal ako wrestler, teda jeho fyzička bola základným kameňom celej jeho kariéry. V súčasnosti má aj svoj vlastný gym IRON PARADISE, ktorý si na rozsiahlejšie filmové nakrúcania dokonca vozí so sebou v kamiónoch! A tak, byť jedným z najlepšie zarábajúcich hercov súčasnosti, aj ja by som to robil…

Čo v tomto playliste vlastne nájdeš? Do nášho WORKOUT zoznamu som pre teba doplnil Dwaynove obľúbené bangre k cvičeniu, medzi ktorými samozrejme vyniká hlavne rap. A to hlavne ten najkvalitnejší, preto tu nájdeš mená ako Nicki Minaj, Cardi B, 6ix9ine alebo samotný Rick Ross. To je v podstate nová škola, no The Rock nezabudol ani na tú starú, a preto som ti tam zaradil aj veci od 2Paca či Public Enemy.

Nemohli sme zabudnúť ani na jedného z najdrsnejších rapperov, ktorého hudbu vo workoutých playlistoch nájdeš doslova na každom rohu. Ide o žrebca menom Tech9ine a jeho si Dwayne do svojho playlistu zaradil hneď niekoľkokrát. Veď… vypočuj si a zistíš prečo!

Nebudeme však zostávať iba čisto pri rapových veciach. Výborne ťa pod ťažkým benchom vie namotivovať aj poriadny kvalitný rock. Tu ti ako názornú ukážku hádžem skladbu od legendárnej Metallicy, ENTER SANDMAN, ktorá je obrovským hitom aj po takmer 30-tich rokoch od svojho vydania!

Verím, že ťa THE ROCK-ov playlist v gyme poriadne nakopne a nezabudni nám na náš playlist hodiť svoj FOLLOW, aby ti už žiadne updaty nikdy neunikli!

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

Komentáre

Odporúčame