NewsHIP-HOP

Chris Brown s Drakeom, MGK sa tvári ako sám diabol a Travis Scott je späť s novým klipom

Aktivita zahraničných intepretov kolíše v poslednej dobe priam neskutočne. Raz sa stane, že v priebehu víkendu vyjde von 8 trackov a 3 nové albumy, inokedy sa zase celý týždeň nedej nič. Tentokrát tu pre teba zatiaľ nemám plnú náruč nových trackov, za to tie dobre známe single bez klipov svoje vizuály konečne dostali.

Daj FOLLOW na náš exkluzívny playlist toho najlepšieho zahraničného rapu!

Časy rivality medzi týmito dvoma nesporne kvalitnými umelcami sú našťastie už zopár mesiacov nadobro pochované. Chris Brown svoje obnovené „priateľstvo“ s Drakeom spečatil na svojom najnovšom albume INDIGO, na ktorom sme našli viac než tri desiatky kvalitných trackov! Chris nám uvaril exkluzívne featuringy, spomedzi ktorých práve track NO GUIDANCE patrí určite k tým najlepším. Tú svoju dávnu rivalitu si chalani zahrali aspoň v novom klipe, stojí to za pozretie!

Po minuloročnej „prechádzke po tenkom ľade“ s Eminemom, sme sa tento rok dočkali očakávaného projektu HOTEL DIABLO od Machine Gun Kellyho. Beefy bokom, album je nesporne kvalitným a určite sa môže uchádzať o najobľúbenejšie projekty tohto roka. Jedným z najlepších trackov MGK-ovej štvrtej štúdiovky je určite vec el Diablo, ktorá konečne vyšla von aj spolu s opäť veľmi nemainstreamovým klipom.

Dostali sme tento týždeň jeden z najlepších klipov tohto roka? Nuž, klip skladby WAKE UP je minimálne istým adeptom. Jeden z najlepších albumov vlaňajšieho roka, ASTROWORLD od Travisa, v sebe niesol nejeden skutočne vydarený počin a tým gitarková skladba WAKE UP je celkom určite. Čiernobiely vizuál zobrazuje zničenú haciendu po legendárnej párty a nezaobíde sa to aj bez nejakých tých fantastických prvkov, či levitácie. Darmo, umenie nemá hranice…

Čo si to pre nás Rozey chystá na rok 2019? Po úspešnom kollabe s Drakeom na veci Money In The Grave tu máme silné pokračovanie od tejto kvalitnej rapovej dvojice s názvom GOLD ROSES. Podľa všetkého by malo ísť o track z Rick Rossovho chystaného projektu PORT OF MIAMI 2, ktorého by sme sa mali dočkať už v prvej polovici augusta.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame