EDMKLIPPOP

Horúca slnko, divoká párty, letná láska. LEA DANIS má vonku letný hit FOLLOW

Uprostred leta Slovenka Lea Danis ponúka letný hit, ktorý ťa dostane do varu. Volá sa Follow a je pravdepodobne jej najvydarenejšou skladbou v kariére. Svedčí o tom aj fakt, že o pesničku prejavili záujem Švédi, Američania aj Švajčiari, Lea nakoniec exkluzívnu zmluvu podpísala so štokholmským vydavateľstvom Music Ocean Group . Tanečná skladba je ako stvorená na ďalšiu letnú párty. Skladbu už Lea úspešne odpremiérovala aj v slovenskom éteri. Text aj melódiu si Lea, ako zvyčajne, robila sama. O hudbu sa postaral švédsky producent Simon Jacobsson, ktorého skladby sa dostali do americkej Billboards Chart.

“Vycestovala som do Švédska a musím priznať, že sme si profesionálne aj ľudsky maximálne sadli, som šťastná,” prezradila Lea, ktorá v Štokholme strávila 4 dni. Mastering Lea zverila do newyorského štúdia Randymu Merrillovi, ktorý pracoval na hitoch Shallow od Lady Gaga či Thank You, Next od Ariany Grande, vo svojom portfóliu má svetové hviezdy Justina Biebera aj Little Mix. Prekvapením je, že všetky vokály si Lea nahráva vo svojom domácom štúdiu v Bratislave a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Videoklip sa nakrúcal na “chorvátskej Ibize”, na pláži a v najpopulárnejšom klube na Zrče, v Noa Beach Club. Nechýbala pena, lietajúce nafukovacie žirafy, morský bungee jumping ani luxusná párty jachta. Ako prezrádza Lea, nakrúcanie bolo naozaj divoké.

“Bolo to celé úplne šialené, od organizácie, cez cestu až po samotné nakrúcanie,” hovorí Lea, ktorá spojila sily s organizátorom takýchto exkluzívnych párty po Európe Michalom Hodžom a tanečnicou Katkou Peterkovou z partybus.sk . “Keďže som na Zrče nikdy nebola, bola to pre mňa jedna veľká neznáma a vďaka partybus.sk sme sa na mieste veľmi rýchlo zorientovali a našli tie najlepšie lokácie. Pôvodne sme mali točiť na Cypre, ale tento plán padol a už som myslela, že dáme len lyrics video a bude to. Ale tento song si zaslúži viac. O Zrče mi povedal Dušan Husár aka DJ Spirit, ktorý tam pravidelne hráva, a objaví sa aj v klipe. Za posledné dni som stretla veľa výnimočných ľudí, ktorý mi pomohli k tomuto klipu,” uzavrela Lea, ktorá vo videu zažije aj letnú lásku.

Vo videoklipe sa viackrát objaví aj hviezda seriálu Oteckovia, Oliver Oswald, ktorý s nakrúcaním na Zrče pomáhal hlavne v backstagei. O kameru sa postaral šikovný Mirco Procházka s tímom z Eye Media Production, z ktorého dielne vyšli naposledy aj obľúbené Nádej od Karmen Pál Baláž či Láva od Peter Bič Project. A teraz Follow. Skladbu Follow fanúšikovia nájdu aj na debutovom albume Slovenky s názvom In Between the Worlds, ktoré uzrelo svetlo sveta rovnako v júli. V tlačenej podobe vyšlo vďaka fanúšikom, ktorí ho podporili v pre-release kampani na startlab.sk

Komentáre

Odporúčame