EDMHIP-HOPPlaylistyPOP

Chceš si s kamošmi príjemne vypiť? Máme pre teba tú najlepšiu hudbu na párty!

Daj nám FOLLOW na tento unikátny párty playlist, aby ti neunikli žiadne budúce updaty!

Ako správni Slováci, nemohli sme do nášho párty playlistu nezaradiť aj dobre známe bangre slovenského rapu. Nájdeš tam preto samozrejme nejaké tie hrotenice od Separa, tanečnú skladbu ONA od Kaliho, ale keďže každá párty je oslava života, tvoj primetime… tak nemohol chýbať v tomto smere ani ten najpovolanejší! Majk Spirit so svojím najúspešnejším singlom kariéry má v našom exkluzívnom playliste samozrejme svoje čestné miesto. Btw, malá infoška… klip PRIMETIME má ku dnešnému dňu už viac než 32 miliónov zhliadnutí! To z neho robí jeden z vôbec najúspešnejších klipov celej slovenskej tvorby!

Pri dobre známom opojení z ohnivej vody sa často zvyknú dostaviť naozaj rôzne stavy. Či už sú v pozitívnom alebo negatívnom prevedení, som si viac než istý, že vždy za to môžu naše rozhádzané emócie. Preto sme v redakcii mysleli aj na to a pripravili sme si do playlistu viacero precítených songov, ktoré tvoju psychiku môže veľmi jemnúčko a podprahovo napraviť. A potom príde TOXICITY od System of down a rozhádže ti to naopak vnútorné orgány!

Neverím, že sa dá zabaviť bez nejakých tých nevinných „blbostičiek“. Máme tu síce na ukážku americkú kapelu TOTO so svojím hitom AFRICA, ale v našom párty playliste sme stavili aj na naozaj rôznorodú cudzojazyčnú tvorbu. Nájdeš tam teda aj vyšperkované párty tracky z Poľska, či ako môžeš vidieť vyššie, zopár francúzskych hitovíc. Teším sa na to, ako budú mnohí z vás vyspevovať o tretej ráno na celé mesto Volaaaare, či pohotovo kmitať jazýčkom na Vitasov siedmy element!

V našom lukratívnom playliste samozrejme nemôžu chýbať ani notoricky známe hity našich domácich tvorcov. Na každej správnej párty s tvojimi kamošmi rozhodne nemôže chýbať populárna kapela Smola a Hrušky so svojím hitom SOM NAJE*ANÝ. Táto piesonka aj so svojim klipom veľmi hodnoverne opisuje psychickú a fyzickú eufóriu spôsobenú požívaním ohnivej vody, a preto pri nej tie pravé kamarátstva naberajú úplne iný rozmer!

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

 

Komentáre

Odporúčame