NewsHIP-HOP

BOKI promuje album VAMOS novým klipom, FRANTO svojich fanúšikov opäť prekvapil

Sleduj a ODOBERAJ náš EXKLUZÍVNY PLAYLIST tých najnovších rapových trackov CZ/SK scény!

Je už takou tradíciou, že väčšina silných rapových noviniek vychádza hlavne počas víkendov a za posledné dni to tak bolo opäť veľmi extrémne. Vyšlo toho zo slovenskej scény von na youtube naozaj dostatok, preto tu mám dnes pre teba druhú časť zhrnutia víkendových noviniek!

Keď si po ukončení poslednej série ČeskoSlovensko Má Talent vzal Bokiho pod svoj Spirit Music label sám Majk Spirit, vyhliadky na novú štúdiovku začali byť čoraz reálnejšie. Posledných pár mesiacov sme boli v netrpezlivom očakávaní albumu VAMOS, ktorý Bokiho miesto na našej scéne asi bez dohadov iba potvrdil. Vyšlo k nemu von už i niekoľko vizuálov, z ktorých ďalší je k silnej skladbe AFTERPARTY, kde sa na feate ukázala dvojica Tikno a Oliver. Precíť ten letný vibe spolu s nami!

Jedna z najobľúbenejších vecí albumu ROMEO A JULIA podľa samotného Majselfa je práva skladba JEDNO, ktorá sa v nedeľu ukázala na jeho oficiálnom youtube. Do hudby od Bareta si Majself zavolal talentovanú speváčku Nikol Kassell. Zo skladby idú opäť veľmi príjemné emócie, ktorými je zlomový album ROMEO A JULIA naplnený naozaj bohato. Darmo, Majselfovou múzou je jeho životná láska… a to z tohto projektu je naozaj cítiť!

Čo si budeme klamať, Pouličný autor tónov sa hlavne za poslednú dobu zaradil k tým najproduktívnejším rapperom, ktorí veru slovko „oddych“ nepoznajú. V decembri vydal očakávaný album FRANTO, na ktorom sa predviedol v naozaj rôznorodých štýloch. Len sotva polroka na to priniesol svojim verným fanúšikom novú štúdiovku s názvom REVENANT, kde sa predstavil tak, ako ho máme všetci radi… ako tvrdý rapper bez servítok a zároveň s citom aj pre jemnejšie melódie. Tu sa však Franto stále nezastavil, pretože stále vychádzajú jeho featuringy, z ktorých môžme vypichnúť hlavne skladbu PYRAMÍDA s Tomášom Botlóm.

Okrem toho však začal hneď po albume vydávať nové tracky, ktorým je napríklad aj ostrá novinka UH. Vychutnávaj si tieto premyslené bary!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame