NewsHIP-HOP

ASTRALKID umiera, KILDO zabil hudbu od Komandera a TOMI so SPIRITOM nestarnú

Daj odber na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY PLAYLIST, kde nájdeš tie najhorúcejšie československé rapové hity!

Claudia a Ricco sú pre Slovákov stará známa dvojka. Spoločne sa ukázali na nespočet silných a emotívnych skladbách, vidieť sme ich mohli i v slovenskej verzii X-Factoru. Pod KaliRecords fungovali veľmi dlho, no posledné obdobie tu máme možnosť vidieť a počuť najmä Claudiu. Tá si na podaktoré zo svojich posledných skladieb zvykne na featuring volať Kaliho, s ktorým i dnes dala von svoju sviežu novinku DIAMANT. V nej zaznejú aj bary z dobre známeho Kaliho hitu… vieš o aký track ide?

Až z ďalekej Florencie sa ozýva jeden z nádejných rapových talentov slovenskej scény. Je ním chalanisko, ktorého hudby si doteraz mohol/mohla zachytiť na hudobných produkciách dua Conspiracy Flat. AstralKid22 vo svojej novej veci vzdáva poctu zosnulému Lil Peepovi a v klipe RIP PEEP dokonca uvidíme aj jeho vlastnú smrť… zinscenovanú! Ešte tento rok na jeseň by sme sa podľa všetkého mali dočkať jeho celistvého projektu… ste zvedaví tak ako my?

„Stále mladí… Tomi a Spirit!“ Po krátkom čakaní sme sa k tomuto výbornému letnému singlu dočkali aj oficiálneho vizuálu, o ktorý sa postaral dobre známy A-TEAM. V klipe singlu STÁLE MLADÍ vidíme skutočne krásne historické autíčka a ešte krajšie ženské obsadenie. Príjemnú slnečnú párty si Tomi Popovič a Majk Spirit očividne užívajú totálne naplno a ja si osobne myslím, žeby sme sa nimi mali určite inšpirovať!

Tento veľmi naložený hudobný playlist domácich noviniek by sa patrilo uzavrieť čímsi ambicióznym… mladá krv sa na slovenskej scéne objavuje čoraz častejšie a okrem AstralKida som sa ti preto rozhodol dnes predstaviť aj veľmi čerstvú novinku od Kilda. Ten sa v tracku EASY spojil s Komanderom a spoločne vybombili veľkú exkluzivitku, ktorá si svoj klip naisto zaslúžila. Kildo si pre nás na rok 2019 chystá ešte samé pecky, tak celkom určite zostávajme naladení a ja ťa o tom budem určite informovať!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame