HIP-HOPNews

YZO a SEPAR sú selfmade, RONIE so SPIRITOM v najsexi tracku leta, FOBIA KID je raketový muž

Chceš byť stále v obraze s tým, čo vychádza na scéne československého rapu? Daj odber na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY PLAYLIST

V Ruka Hore ťa už pravidelne zvykneme informovať o tom, že sa práve deje hlavne na scéne domáceho rapu. Tento týždeň bol opäť raz veľmi plodným a začal by som rovno zhurta výborným klipom od Dalyba. Člen Haha Crew sa opäť ozýva s novou vecou, ktorou je track BLOK123 s autentickým vizuálom priamo zo srbského Belehradu, v ktorom si zahral srbského podvodníka. Ako sa vyvinie jeho kriminálna zápletka?

Svoje nám tento týždeň povedal aj Fobia Kid, ktorý doniesol svojim verným fans nový klip z jeho pravidelno-nepravidelného seriálu s názvom KULTÚRNY ŠOK. A kultúrne sa vyšokuješ aj ty, pretože Fobia tentoraz opäť na nič nečakal a od prvej sekundy sa rozhodol zabíjať to do Naumeho hudby úplne nemilosrdne. Ako sa ti páči takýto svieži zvuk? „Cenzúrovaný“ streetový klip sleduj nižšie.

Keď Yzomandias vydal svoj mixtape J.Eden 2, určite si veľa z nás lámalo hlavu nad tým, čo bude zač promovaný track SELFMADE, ktorý mal vyjsť von až neskôr. Stalo sa tak konečne tento týždeň a dostali sme veľmi kvalitne vyhrotený klip, v ktorom Yzo spoločne so Separom načisto zničili Abeho hudbu. Dočkali sme sa tvrdého raprezentu, takže nejaké tie vyblýskané hračky a tradičný egotripík nie sú vôbec na škodu.

AUTOR: @stanley_fantasyart

BONUS – NAJSEXI SKLADBA TOHTO LETA

Do pestrej palety tohtoročných letných hitov dnes posielajú svoj track aj Ronie a Majk Spirit. Exkluzívny featuring Bam Bam si medzi aktuálnymi letnými singlami jednoznačne zaslúži prívlastok najsexi. V najnovšom letnom hite sa spojilo päť silných mien – Bam Bam, to je Ronie za mikrofónom, Majk Spirit na feate, produkcia Viktora Hazarda (Fat Music Studio) a finálny zvuk Mareka Šurina, to celé vizuálne stvárnené vo forme videoklipu režiséra Martina Mika. Singel Bam Bam je zároveň prvou lastovičkou debutového EP Domino, ktoré Ronie vydá už čoskoro – na jeseň tohto roka.

 

Komentáre

Odporúčame