ČlánkyHIP-HOPPOP

Rytmus, Sima, Kali či Eminem na dôchodku? Hudobné celebrity zostarli o desiatky rokov

Hej, internety zase raz zachvátilo na prvý pohľad bezvýznamné šialenstvo. Prostredníctvom vychytanej appky FACE APP sa všetci ľudia na instagramoch začali naschvál zostarovať, aby videli, ako budú vyzerať o pár desiatok rokov neskôr. Medzi nimi sa ukázali aj slovenskí rapperi, hlavne Rytmus si urobil srandu zo seba aj zo svojich kolegovcov, ako môžeš vidieť v náhľade.

Ako sa pomenili naši domáci rapperi?

Kali + Alica

Osem

Renne Dang

Majself

Momo + Prea

Kontrafakt

Otis

Cigo

Zverina + Elpe

Rida Radar

My v Ruka Hore sme si však pre teba pripravili naše vlastné upravené fotky, a to priamo cover fotky slovenských albumov, ktoré na sebe nesú tváre svojich autorov!

Nemohli sme samozrejme zabudnúť ani na naše krásne dievčatá! Dara Rolins so svojím albumom ETC, Sima so svojím minuloročným projektom PODLA SEBA, či Aless na albume DRUHÁ ŠANCA.

Všetky albumy nájdeš na našom SHOP.RUKAHORE.SK

Dovolili sme si aj zopár „honorable mentions“, ktoré tu jednoznačne nemohli chýbať. Paťo sa ku svojmu mixtapu SKAP nechal nafotiť v skutočne hocijakých grimasách a svedčí mu to aj na dôchodku! Náš budúci prezidentský kandidát Braňo Mojsej bude aj na staré kolená veľký showman… a československá legenda Karel Gott… no je proste božský a stále mlád.

Ako by vyzerali zahraničné hudobné hviezdy? Poupravovali sme ich pre teba tiež!

Ako by však vyzerali hviezdy, ktoré už žiaľ nie sú medzi živými?

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame