HIP-HOPPlaylisty

Chceš v posilke POTIŤ KRV? #01 Pusti si náš nadupaný playlist toho NAJTVRDŠIEHO RAPU!

Si makač? Máš rada poriadnu drinu s činkami? K tomu bez debát patrí aj poriadna muzika. Preto sme si pre teba v redakcii pripravili PLAYLIST tých najsilnejších hip-hopových bangrov, ktoré ťa namotivujú k žiadanému výkonu!

Daj nám na tento HIP-HOPOVÝ PLAYLIST do posilňovne svoj odber, aby ti neušli budúce updaty!

Nečakaj motiváciu v podobe slniečkárskych príslovov… uvarili sme ti 20 tých najtvrdších rapových trackov, pri ktorých sa nabudíš ešte v šatni! Čím by sme ale tento hip-hopový motivačný playlist začali? Veľké zastúpenie si tu našli soundtracky, preto by som začal bombou PAYBACK z filmu FAST AND FURIOS 7, ktorá sa stala takou hlavnou „zvučkou“ úhlavného záporáka Deckarda Shawa. Toho stvárňuje sám Jason Statham a o track sa postarali mená ako Juicy J, Kevin Gates a Future.

V tomto playliste tých najmotivačnejších rapových trackov sme sa (ako už môžeš vidieť vyššie) do veľkej miery inšpirovali ikonickými soundtrackmi z kultových filmov. Nájdeš tam aj zmes iných trackov samozrejme, ale jedným z práve tých filmových bangrov je určite vec LAST BREATH, pod ktorú sa podpísal Future. Track je z filmu CREED a hrá práve v jednej z  jeho najsilnejších scén!

V ďalšej chuťovke z nášho playlistu sa hranica medzi žánrami zľahka zotrela. To sa dnes deje už pomerne dosť pravidelne, a preto aj spojenie Skrillexa s Rick Rossom dosiahlo taký obrovský úspech. Ide o soundtrack z komiksovky SUICIDE SQUAD a pri počúvaní tohoto šialeného hrotu sa ti krv napumpuje aj na miesta, kam nedopadá slnečné svetlo… presvedč sa!

V závere by sme si ale predsa nemohli odpustiť také menšie klišé, no nie? Keď v roku 2002 vyšiel legendárny film s Eminemom, 8 MILE, jeho hlavný soundtrack LOSE YOURSELF získal dokonca Grammy a množstvo iných cien. Aj po všetkých tých rokoch je to však stále „aktuálne“ a v playliste tých najviac nakopávacích songov ku ohýbaniu železa to proste chýbať nemôže. Pri každom vypočutí mám zimomriavky ako keď som to počul prvý raz.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame