News

MAJSELF našiel svoj raj, nová škola dobýja džungľu a PUERTO s BURIANOM zase prekvapili

Tie najhorúcejšie rapové skladby Slovenska a Čiech si môžeš vychutnať v našom JEDINEČNOM PLAYLISTE!

Daj nám na tento PLAYLIST svoj odber nech ti nič neunikne a sleduj čo v ňom môžeš nájsť!

Čím by sme toto víkendové zrhnutie mali začať? Nuž, najlepšie tým, čo je dobre známe a nemôže sklamať. Presne tak by som definoval nový track od chalanov zo starej školy. Tomáš Jedno sa spojil s Palkym a Panpolákom, aby ti spoločne do hudby od Adriána uvarili skladbu ZAPLAŤ. Tá je piesonkou pre všetkých spravodlivých promotérov, ktorí sa po koncerte správajú normálne a nerobia drahoty okolo vyplácania. Zároveň si však servítku pred ústa neberie voči tým, ktorí s tým ťažkosti stále majú… a presne takúto úlohu si v klipe strihol BonaParte.

Naopak máme tu aj mladých chalanov z novej školy. Bratislavské ulice vedia v mnohom pripomínať džungľu a to nemusíme spomínať ani nedávne incidenty na Obchodnej a Ventúrskej ulici. V rovnomennom tracku DŽUNGLA sa spojili Flegma, zahraničný talent Jeremy Davis, Simpe a jeden z najambicióznejších slovenských rapových žrebcov, Osem. Ochutnaj surové streetové video a nechaj sa zamotať lyrikou priamo z pralesa!

Pri vážnom tvrdom rape však nebudeme zostávať nadlho, pretože tu máme tiež novinku z trošku iného súdka. Populárny slovenský DJ a producent tých najväčších tanečných bangrov, Robert Burian, sa opätovne spojil s Puertom, ktorý sa rozhodol našu malú scénu dobyť ako právoplatný latino kráľ. Začalo sa to peckou NEPIJEM s Plexom a pokračovalo to práve s Burianom na veci PO NAŠOM. Chalani sa spojili zase a to na tracku TY SI MA NECHCELA, do ktorého si určite zvládneš s kamošmi (kamoškami) zaskákať na párty jak úplné zviera!

Len pred nedávnom vydal Majself svoj prelomový album ROMEO A JULIA, ktorý je do veľkej miery zmenou v jeho kariére. Jeho tvorba sa posunula a celý projekt venoval svojej ceste s to najdôležitejšou ženou jeho života. Z tohoto stále čerstvého projektu vyšla na YouTube skladba RAJ, kde sa na príjemnom featuringu predstavila Dominika Mirgová. Ako sa ti títo dvaja hudobníci páčia v spoločnom kolabe?

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

Komentáre

Odporúčame