NewsHIP-HOP

KAPITÁN DEMO má zbíjačku v zadku, ALESS spomína na stratenú lásku a ANNET X sa spojila so Specialbeatzom

Mám pre teba dnes čerstvý update posledného týždňa v rapových vodách Čiech a Slovenska.Všetky najnovšie skladby ti zároveň hádžem do nášho unikátneho PLAYLISTU, ktorý ODOBERAJ a vypočuť si ho môžeš priamo tu:

Poďme na začiatok trošku nadviazať na track z minulého roku. Možno si pamätáš, možno nie, jeden z nádejných českých rapových talentov menom Dorian vydal v závere roku 2018 temný hlboký track SE ZEPTEJ. V ňom sa pýtal otázky, na ktoré človek bežne odpoveď len tak nedostane. Napriek tomu to však skúšal… track mal totiž ešte ďalšie dve pokračovania, no teraz si Dorian uvedomil, čo a jak… a možno aj preto sa už nepýta nič. Vychutnaj si pecku UŽ SE NEPTÁM a skús sa nad ňou aspoň trošku zamyslieť.

Zaujala ťa v nadpise veta so zbíjačkou v zadku? Nuž, to prosím pekne nie je naozaj žiadny clickbait, ale reálny fakt z najnovšieho audiovizuálneho počinu českého rappera menom Kapitán Demo. Kontroverzná postavička českého rapu vydáva klip s vecou KOUZLO… a tej magickej atmosfére je Demo naozaj verný. Na featuringu mu sekundujú  GiviKross a ProGram a spoločne s týmto nadmieru uleteným vizuálom promujú ich spoločné kolabo. Čo si o takomto experimentovaní myslíš ty?

V českom rape ešte pri jednom interpretovi zostaneme. Teda, interpretke… ktorá je v hudbe tak veľmi ďaleko, ako len naozaj málokto. Mladá rapperka a speváčka Annet X už nejaký čas figuruje so svojimi veľmi kvalitnými trackmi a tento týždeň do svojej stále viac rozrastajúcej sa zbierky pridala novinku s názvom SNY CO MĚLA. Jej hudbu produkoval dobre známy Specialbeatz a toto spojenie je naozaj viac než vítaným, určite by sme radi videli (počuli) viac takýchto vydarených spoluprác.

Poslednou z radu noviniek je naša očarujúca Aless, ktorá si pre nás prichystala ďalší videoklip zo svojho stále čerstvého albumu DRUHÁ ŠANCA. Song STRATENÁ LÁSKA je opäť o čosi viac spevavým, no nesie silné emócie, s ktorými sme sa už naisto stretli asi všetci. Si zvedavý/-á ako dopadol príbeh tejto stratenej lásky mladého páriku? Daj pozor na slzu v oku!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame