Hip-HopNews

Eminem späť spolu s 50Centom, pocta Lil Waynovi, na scénu sa vracia aj Hercules!

Zľavy na wellness pobyty

Máme tu piatoček, záver ďalšieho týždňa bohatého na zahraničnú tvorbu! Von vyšli samé šmaky, ktoré ti zase raz pekne pozhŕňam a vypočuť si ich môžeš aj v našom NOVOM PLAYLISTE, ktorý nájdeš tu:

Nezabudni na tento výborný playlist plný aktuálnych rapových trackov dať svoj odber a poď sa pozrieť na prierez toho, čo v ňom nájdeš!

Na začiatok si dáme menší experiment… teda, aby sme sa pochopili… hlavný aktér tohoto počinu má od rappera naozaj ďaleko. Nový album Eda Sheerana s názvom No.6 Collaborations však vo svojom trackliste priniesol okrem iného aj skutočný skvost s názvom Remember The Name, kde sa na featuringu predstavilo spojenie Eminem a 50 Cent. A ten výsledok naozaj stojí za to!

Rapová (skoro) legenda Common sa po celých troch rokoch vracia s novou dávkou muziky. Tú nám v plnej paráde chce predstaviť na svojom nadchádzajúcom albume LET LOVE, ktorý na svetlo sveta vyjde už budúci mesiac. Po nedávnom tracku HER LOVE sa vracia s novou vecou z tracklistu, v ktorom sa zahrá na samotného Herculesa! Teda, samozrejme len v dosť prenesenom význame, ale hrdinský čin si v tomto „kamerovom“ klipe strihne tak či tak. Sleduj, ako dopadne lúpež!

Minulý víkend k nám konečne dorazil nový projekt od Machine Gun Kellyho s názvom HOTEL DIABLO. Jedná sa určite o jeden z najlepších rapových albumov tohto roka a MGK sa na ňom spojil s viacerými silnými menami zahraničnej scény. V priebehu tohto týždňa vydal zároveň klip ku veci CANDY, kde mu sekunduje Trippie Red. Čo si o tom myslíš?

Jeden zo zástancov novšej rapovej školy, Tyga, vydáva ďalší klip zo svojho tohtoročného albumu LEGENDARY. V klipe veci LIGHSKIN LIL WAYNE vzdáva poctu svojmu mentorovi… Lil Waynovi, a to tak, že prerobil Weezyho video z roku 2008 do vlastnej podoby. Skutočne originálny nápad a je veľmi pekné vidieť, ako Tyga nezabúda na to, odkiaľ prišiel!

“Wayne helped me grow into this person and really just inspired me and mentored me through the years…“

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame