NewsHIP-HOP

Eminem späť spolu s 50Centom, pocta Lil Waynovi, na scénu sa vracia aj Hercules!

Máme tu piatoček, záver ďalšieho týždňa bohatého na zahraničnú tvorbu! Von vyšli samé šmaky, ktoré ti zase raz pekne pozhŕňam a vypočuť si ich môžeš aj v našom NOVOM PLAYLISTE, ktorý nájdeš tu:

Nezabudni na tento výborný playlist plný aktuálnych rapových trackov dať svoj odber a poď sa pozrieť na prierez toho, čo v ňom nájdeš!

Na začiatok si dáme menší experiment… teda, aby sme sa pochopili… hlavný aktér tohoto počinu má od rappera naozaj ďaleko. Nový album Eda Sheerana s názvom No.6 Collaborations však vo svojom trackliste priniesol okrem iného aj skutočný skvost s názvom Remember The Name, kde sa na featuringu predstavilo spojenie Eminem a 50 Cent. A ten výsledok naozaj stojí za to!

Rapová (skoro) legenda Common sa po celých troch rokoch vracia s novou dávkou muziky. Tú nám v plnej paráde chce predstaviť na svojom nadchádzajúcom albume LET LOVE, ktorý na svetlo sveta vyjde už budúci mesiac. Po nedávnom tracku HER LOVE sa vracia s novou vecou z tracklistu, v ktorom sa zahrá na samotného Herculesa! Teda, samozrejme len v dosť prenesenom význame, ale hrdinský čin si v tomto „kamerovom“ klipe strihne tak či tak. Sleduj, ako dopadne lúpež!

Minulý víkend k nám konečne dorazil nový projekt od Machine Gun Kellyho s názvom HOTEL DIABLO. Jedná sa určite o jeden z najlepších rapových albumov tohto roka a MGK sa na ňom spojil s viacerými silnými menami zahraničnej scény. V priebehu tohto týždňa vydal zároveň klip ku veci CANDY, kde mu sekunduje Trippie Red. Čo si o tom myslíš?

Jeden zo zástancov novšej rapovej školy, Tyga, vydáva ďalší klip zo svojho tohtoročného albumu LEGENDARY. V klipe veci LIGHSKIN LIL WAYNE vzdáva poctu svojmu mentorovi… Lil Waynovi, a to tak, že prerobil Weezyho video z roku 2008 do vlastnej podoby. Skutočne originálny nápad a je veľmi pekné vidieť, ako Tyga nezabúda na to, odkiaľ prišiel!

“Wayne helped me grow into this person and really just inspired me and mentored me through the years…“

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame