EDMKLIP

Takýto nápad na klip tu ešte nebol! DJ a producent DLUGOSH prichádza s novinkou TOY

Známy slovenský producent a DJ – Dlugosh je tu opäť s novou pesničkou a so svojím tímom sa už zase prekonali! Dostane ťa nielen hudba, ale aj unikátny videoklip.

Dlugosh pred dvoma týždňami odohral na festivale EDMANIA jeden prelomový set prevažne z vlastnej tvorby! ,,Takéto festivaly a veľké pódia sú ideálna šanca odpremiérovať všetky tie nové songy, na ktorých som tak dlho pracoval!” vraví Dlugosh. Netrvalo dlho a už tu máme jeden z nich. Ide o pesničku s názvom Toy a sprevádza ju jeden extrémne milý videoklip, ktorého nápad je opäť unikátny. To sa už pri Dlugoshovi a jeho tíme dá považovať za samozrejmosť.

 ,,Som v období, kedy mám neskutočne veľa motivácie a energie. Nechcem robiť nič iné iba pracovať na ďalších projektoch. Myslím, že to je hlavne vďaka tímu ľudí okolo mňa. Navzájom sa podporujeme a tlačíme, čo ma neskutočne napĺňa a verím, že sa to odzrkadľuje aj na našej práci! Dúfam, že to všetko fanúšikovia ocenia,” vraví Dlugosh.

Pesnička Toy je dostupná na skoro všetkých online portáloch vrátane tých dobre známych, ako sú Spotify, Apple Music, Deezer, Souncloud, iTunes a pod.

Komentáre

Odporúčame