NewsHIP-HOP

PLEXO kričí z plných pľúc, RYTMUS vydáva najemotívnejší track kariéry, P.A.T. nechce aby si ho sledoval

Nielen cez týždeň, ale aj za posledné dva víkendové dni sme sa dočkali slušnej nádielky rapových trackov z domova, ktoré som ti zhrnul do takéhoto sviežeho výberu. Čo ťa čaká? Davaj odber na náš SPOTIFY PLAYLIST a čítaj ďalej!

Sleduj nás jedinečný RAPOVÝ PLAYLIST domácej scény TU:

Nie žeby od albumu FRANTO uplynula dlhá doba, ale hneď do pol roka za tým nám Pouličný autor tónov uvaril fajnový nový projekt s názvom REVENANT. Bola to odmena pre pravých fans a popri vydávaní klipo k tomuto CD-ečku… sme dostali zase raz ďalší track, úplne nový! Jeho odkaz je veľmi jednoduchý… keď sa ti Franto (s novým účesom) nepáči, načo komentuješ jeho fotky? Načo ho sleduješ? Daj UNFOLLOW a svet bude krajší.

Asi najlepší klip svojej kariéry si pre nás pripravil zďaleka najvyšší rapper na scéne. Plexo spolu s Tafrobom pre teba uvarili vizuál na skladbu HALO, na ktorej hosťuje aj Delik. Vec je samozrejme z albumu AU! od tradičného spojenia Plexo na majku, Mugis na beatoch. Vychutnaj si jednu z najsilnejších skladieb tracklistu a nezabudni kričať spolu s nami… HALOOO!

Svoje zastúpenie tu má dnes aj nová škola, ktorú už posledných pár mesiacov pekne raprezentuje Pridenyyy. Po posledných featuringoch, či megahite KANTE tu máme jeho DVE FACKY FREESTYLE, ktorý vtipne a s nadhľadom nadväzuje na udalosti z prvej zastávky tohto ročníku festivalu HHŽ. Urobil si srandu z Mega M, ten mu dal dve otcovské… a stalo sa to podkladom pre tento track, počúvaj a užívaj. Ehm a dávaj pozor, aby ti nevyhladlo!

Čím by som to mohol uzatvoriť? No jedine tým najpovolanejším človekom našej krásnej rapovej scény. Rytmus po dlhšej dobe bez nových trackov vydáva von novú vec. Singel produkoval Tomi Popovič a je to bez dohadov to najsilnejšie, čo nám kedy Paťo uvaril. Ide totiž o track pre jeho syna, ktorý zatiaľ pokojne odpočíva v brušku jeho krásnej Jasmíny. Pri skladbe SANEL sa rozcíti asi naozaj každý, presvedč sa o tom na vlastné uši…

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame