KLIPHIP-HOP

Talentovaný slovenský producent VI3E prichádza s chytľavou peckou

VI3E music. Určite všetci viete, o kom tu bude reč. VI3E je mega úspešný producent a DJ, ktorý pochádza z Liptovského Mikuláša. Tento šikovný chlapík je členom zoskupenia LNJH (Lieh nie je hriech) a taktiež hrdým členom hudobnej crew „Mäsokombinát“. 

VI3E je na slovenskej scéne veľmi dôležitý pre rapovú, ale aj elektronickú produkciu. Na svojich beatoch tvrdo maká, čo sa odráža na kvalite jeho tvorby a pochopiteľne aj úspechu. Svoju prácu občas obohatí spojením so šikovnými interpretmi. Do jeho beatov zapojil známe postavičky, ako sú Robin Zoot, Gleb, Rida Radar, Radikal Chef alebo Cptn. Freeman. 

View this post on Instagram

Friday night w @zed_bias was ?

A post shared by VI3E (@vi3e_music) on

VI3E sa stíha ukazovať aj na domácich, zaujímavých podujatiach aj napriek tomu, že žije v susednom Brne. Pred pár dňami prišiel s novinkou „Animalz“, ktorú sprevádza aj zaujímavý klip. Mne osobne všetky tie farby ťahali oči, takže som sa venovala len jeho hudbe. „Animalz“ je kvalitná zmes štýlov, ktorá sa v poriadnych kluboch bude nielen dobre hrať, ale aj počúvať. Tento fajnový track je vonku len pár dní a pozitívne reakcie sa hrnú jedna za druhou. Páči sa aj vám táto nová vec?

Komentáre

Odporúčame