NewsFUNKPOP

TOMÁŠ BOTLÓ na vrchole pyramídy, ŠORTYHO unikátny lovesong, návrat prvej SUPERSTAR

NAJLEPŠIE SKLADBY z viacerých žánrov nájdeš v našom jedinečnom SPOTIFY playliste, nezabudni ho SLEDOVAŤ!

Tomáš Botló a Pouličný autor tónov spolu na tracku nie sú vôbec ničím novým, no je skvelé, ako im to vždy vie zapasovať znovu a ešte viac. Najnovšie sa na skladbe PYRAMÍDA predstavili do pohodového funku v príjemnom slnečnom videoklipe. Po albume REVENANT si pre nás P.A.T. chystá samé novinky, teda v blízkej dobe sa určite budeme mať na čo tešiť! Song hudobne ošéfoval El Cirox a o mix a mastering sa postaral starý známy G-Bod.

Šorty s ADissom sa nám posledné obdobie radi ľúbia pripomínať svojimi letnými songami, z ktorých môžme vypichnúť napríklad hitovicu BOOOM spred pár týždňov. Posledne nám však uvarili taký singel, že z neho baby musia byť doslova namäkko. A úprimne sa priznávam, namäkko som bol z neho na prvé vypočutie i ja sám! Hlavnú rolu v klipe songu ANABEL si totiž strihla očarujúca Janka Slačková. Do hudby od Petra Panna si zatancovala vo virtuálnej realite a pokojne si dovolím povedať, že singel ANABEL je jeden z najsilnejších adeptov na hit tohto leta!

Pri očarujúcich žienkach ešte chvíľku zostaneme. Krásne dievčatá z dua UKITAS sa spojili s mladučkou Nikoletkou, víťazkou poslednej série ČeskoSlovensko Má Talent. Z tohto jedinečného spojenia vznikol cover na známy hit Emeli Sandé s názvom NEXT TO ME. Čo si o tomto silnom hudobnom kombe myslíš ty?

Máme tu niekoho, kto poctivo sledoval ešte prvú sériu Slovensko Hľadá SUPERSTAR? Jedno z najväčších televíznych šialenstiev našej krajiny vypuklo ešte v roku 2004 a ja si pamätám, ako sme spoločnú pesničku všetkých finalistov spievali na besiedke v škôlke… haluz čo? Ja a aj mnohí iní chalani sme boli vtedy samozrejme platonicky zamilovaní do Martiny Schindlerovej, ktorá mala vtedy iba sladkých 16 rokov! Postupom času mala za sebou viacero hudobných projektov, no dnes sa ako krásna a vyzretá speváčka vracia na scénu! Svojim fanúšikom prichystala comebackový singel RADŠEJ MI CHÝBAJ s veľmi pekným vizuálom. Čo povieš na takýto návrat? Za nás jednoznačne palec hore!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame