NewsHIP-HOP

Spiritov letný hit, Majself v plameňoch, spojenie starej a novej školy, Fobia s Yzom šokujú

Playlist NAJNOVŠÍCH TRACKOV CZSK RAPU nájdeš tu, nezabudni odoberať:

So svojím stále horúcim albumom sa Majself ponoril do novej etapy svojej rapovej kariéry. Nehrá nič na tvrdého striktného rappera, ale v tvorbe projektu ROMEO A JULIA nechal voľnú ruku svojím emóciám a jeho hlavnou a jedinou múzou mu bola jeho milovaná žena. Ku albumu sme sa dočkali už viacerých klipov, ale tým čerstvým je vizuál na jednu z najsilnejších skladieb albumu, OHEŇ.

Čo oni dali len tak-tak, ja len tak. Len tak totiž vyšiel veľmi svieži a pohodový letný singel v spolupráci Tomiho Popoviča a Majka Spirita s názvom STÁLE MLADÍ. Vec vyšla von len ako audio, ale voľne dostupná na vypočutie i stiahnutie. Skutočne veľmi príjemný track, ktorý sa skvelo hodí na letný chill, čo povieš?

Mladí žrebci slovenského hip-hopu Adrian a Schneider sa spojili so starou školou a dali von ódu na ich milované mesto. Na naše milované mesto… Bratislavu. Na skladbe im chrbát kryjú zvučné mená ako Robes, Tomáš Jedno či sám Miky Mora. Adrian x Schneider si pre teba zároveň chystajú spoločný album, takže zostávaj naladený, budeme ťa o projekte určite informovať!

Fobia Kid už nejaký ten čas dozadu ohlásil svetu, že štartuje svoju sériu s názvom KULTÚRNY ŠOK, v ktorej pre teba varí track za trackom a raprezentuje novodobý zvuk. Do piateho dielu tejto showky si na track FIGARO prizval jedného z najzásadnejších českých rapperov, Yzomandiasa a do hudby od Konexa sa riadne vyšantili. Páči sa ti takýto (ne)pravidelný formát?

Nechaj padať hviezdy… Paulie Garand sa tiež rozhodol prispieť svojou letnou novinkou a v naloženej spolupráci prináša nový track LOCO. Tentoraz Paulie nevsadil na svojho dvorného producenta Kennyho, ale zadelil svoje bars do hudby od spojenia fiedlerski a Marcell. Na featuringu tejto pozitívne naladenej skladbe sa ukázal Colin, ale hlavne samozrejme jeho milovaná krásna slovenská speváčka Zea. S ňou mu to svedčí nielen na majku ale aj v osobnom živote, čo povieš?

@stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame