NewsHIP-HOP

POST MALONEA dobodali k smrti, WIZ KHALIFA sa dotripoval, SNOOP ďakuje sám sebe

Hoci sa americký rapper Post Malone neberie zrovna za fyzicky príťažlivého, jeho unikátny hlas a jedinečný prejav mu zabezpečili obrovskú pozornosť celého sveta. Jeho koncerty sú považované za jedny z najlepších, aké môžeš v súčasnosti navštíviť. Ako sa mu ale bude koncertovať, keď ho dobodali do krku a do hrude? Ber to samozrejme s rezervou, pretože sa tu pochopiteľne bavíme o jeho novom tracku GOODBYES, ktorého klip je opäť veľmi ďaleko. Po viacerých bodných ranách rappera pochovali… no on sa za svitu mesiaca postavil a odišiel. Aspoň vidíš, akú silu má rap, haha. V tracku, v ktorom sa vyjadruje, že nie je schopný lúčiť sa, mu sekunduje dobre známy Young Thug.

Pozrime sa teraz trošku späť do časov čierneho westcoast rapu. Snoop Dogg sa totiž na svojej najnovšej veci pozerá presne takto späť do minulosti a vzdáva vďaku… sám sebe! Veterán zo starej školy sa vracia so singlom I WANNA THANK ME, ktorý má zároveň slúžiť ako titulná skladba jeho chystaného albumu na toto leto. Projekt v istej forme nadväzuje na jeho virálnu reč z odovzdávania hviezdy na chodníku slávy v Hollywoode. Okrem samotného albumu by sme sa mali dočkať ešte aj filmu… o čo pôjde? To už sa nechajme prekvapiť, vychutnaj si tento pohľad do minulosti a nalaď sa na novú muzičku od Snoopa!

Populárny svetový DJ až z ďalekej Guatemaly, Carnage, sa dva mesiace po Diplovom remixe Letting People Go opäť raz pripomína s novou hudbičkou. Na svojej novej veci WAIT FOR ME sa spojil s rappermi ako G-Eazy a Wiz Khalifa a k tej ti spoločne uvarili aj veľmi ulecený vizuálik, pri ktorého sledovaní sa radšej posaď. Nie žeby šlo o nejaké tie veľké extrémiky, ale video môže pôsobiť trošku psychadelicky, dotripovane… no proste všelijako! Farby, dlhé sekané zábery, zrkadlové odrazy… ja si myslím, že tvorcom ich zámer vytvoriť to takto pekne zamotane skutočne vyšiel. Čo si o tom myslíš? Ja sa na to nevydržím pozerať moc dlho…

@stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame