KLIPPOP

Krásna novinka UNCHANGEABLE od Veroniky Strapkovej a Dinela

Unchangeable je novinka z dielne speváčky Veroniky Strapkovej a producenta Dinela. Po Leave me now, je to na rok presne ich  ďalšia spolupráca . Singel hovorí o láske. Tentokrát však o takej, ktorá už formálne skončila a napriek tomu ešte stále trvá. Znie to možno zvláštne, ale podľa Veroniky sa láska nikdy nemôže stratiť úplne.

„Mám pocit, že každý jeden človek ktorého sme ľúbili nám zostáva v živote aj vtedy, keď naše cesty už ďalej nepokračujú spoločne. Preto keď ste s niekym koho ste milovali a ste s ním opäť, len vy dvaja cítite, že sa akoby nič nezmenilo. Stále je to tam. Ten pocit prepojenia jeden na druhého. Jednoducho sa ten vzťah nedá vymazať. Intenzita je možno iná, ale pocit ktorý vás spájal je tam stále. Aj keď už nie taký ako kedysi, ale je,” vysvetľuje speváčka názov a hlavnú tému celej spolupráce. Tú opäť inicioval mladý a talentovaný producent Dinelo. Urobil tak krátko po úspechu prvej skladby, ktorú pred rokom vytvorili.

“Veronika má hlas, ktorý jednoducho úžasne sedí k mojej hudbe. Funguje nám skvelá hudobná chémia,” ako vraví Dinelo. Jeho tvorba je spojená väčšinou so zahraničnými spevákmi, avšak s Veronikou sa mu spolupracuje dobre. Rovnako to cítia obaja, pretože ako vraví speváčka: “ Tvoriť do Dinelovej hudby je vždy jednoduché. Inšpiruje ma, baví, a tak tie nápady prichádzajú samé od seba.” O vizuál sa postaral Dušan Krajčovič a hlavných protagonistov stvárnili modelka Adriana Mockovčiaková a herec Jozef Jurčišin-Kukľa.

Komentáre

Odporúčame