KLIPPOP

Krásna BARBORA HAZUCHOVÁ a obľúbený MILAN LIESKOVSKÝ na zamilovanej novinke SOMEBODY

Leto je v plnom prúde a k nemu samozrejme neodmysliteľne patrí dobrá hudba. Najlepšie však je, keď ju máš s kým zdieľať a častokrát sa stane, že práve na toto letné obdobie prichádzajú do nášho života neočakávané letné lásky. Čosi podobné ti dnes prináša trojica výborných slovenských hudobníkov, ktorí sa spojili, aby uvarili singel s názvom SOMEBODY.

Známy slovenský DJ Milan Lieskovský pred časom oslovil na spoluprácu mladučkú talentovanú speváčku Barboru Hazuchovú. Na hudbe sa okrem Milana podieľal aj Joell, ktorého rukopis je taktiež veľmi citeľný a táto jedinečná spolupráca vznikala bez akýchkoľvek očakávaní. Možno aj preto z nej cítiť takú tú pravú a skutočnú emóciu. Už po prvom vypočutí demo nahrávky vedela niekdajšia SuperStaristka, že z tejto kolaborácie vznikne niečo veľmi príjemné práve na toto letné obdobie. Podľa jej vlastných slov sa pri tvorbe textu nechala zľahka uniesť, až ti môže skladba lyricky pripomínať rozprávkový príbeh. Cítiš to tak?

Zaujímavosťou z procesu tvorby je, že singel SOMEBODY si Barborka vôbec po prvýkrát nahrávala do finálnej podoby doma vo svojom provizórnom štúdiu. Takto mimo prítomnosti iných ľudí sa vie umelec ako ona lepšie a intenzívnejšie vložiť do danej hudby, než by tomu bolo v iných podmienkach. Možno aj preto sa ti môže skladba zdať takou osobnou! Skús si sám/samu seba predstaviť v spomienkach na čosi podobné… ako si sa cítil/-a? Barborka to lyricky vystihla najvernejšie, ako sa len dalo!

O príjemný slnečný vizuál sa postaral mladý a šikovný chalanisko, ktorý si hovorí Mark Spinx a zo samotného klipu je tá letná atmosféra a prítomnosť nevinnej letnej lásky naozaj všadeprítomná. Prepletené prsty, lúka, kvety… a popri zaľúbencoch si svoje malé cameo strihol samozrejme aj sám Milan Lieskovský! Nebudem ťa už viac zdržovať, ponor sa do tejto sviežej horúcej novinky spolu so mnou a dole do komentáru mi kľudne môžeš dať vedieť tvoj názor!

@stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame