NewsPOP

Aless, Celeste Buckingham či Demi Lovato. Sleduj trailer filmu KTO JE ĎALŠÍ?

Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami z celého sveta rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých treba hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší.  Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre lajky na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí. Hovorme o týchto témach nahlas!

Originálna snímka vyrozprávaná jazykom dnešnej generácie pochádza z pera režiséra Mira Drobného, ktorý stojí za mimoriadne úspešným filmom o slovenskom repovom fenoméne – Rytmus, sídliskový sen. Premiéra filmu je naplánovaná na 22. augusta a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm, no už teraz sa film teší mimoriadnym úspechom. Kritické filmové oko festivalov nadchla aktuálnosť a jedinečnosť tém, ktorým sa film venuje.

Film Kto je ďalší? získal už dve víťazstvá a desať nominácií na zahraničných festivaloch. 

Hudobne sa na filme podieľali Celeste Buckingham, Aless Caparelli, Liam Adams či megastar Demi Lovato. Prvý soundtrack priniesla práve obľúbená Celeste Buckingham. Emotívny song s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou a aj preto sa speváčka rozhodla participovať na tomto filme.

„Mám osobné skúsenosti, ktoré sú podobné tým z filmu, čo sa týka príbehu sexuálneho zneužitia. Verím, že hudba je univerzálnym jazykom a že cez ňu vieme riešiť aj témy, ktoré sú niekedy až príliš náročné na bežnú debatu. Dúfam, že ľudia sa po vzhliadnutí tohto filmu zamyslia nad svojimi blízkymi, ktorí si možno niečím podobným prešli, alebo prechádzajú, a nebudú ich za to súdiť, ale práve naopak, im budú oporou.”

V hereckých úlohách sa môžeme tešiť na Petra Brajerčíka, autorku jedného zo soundtrackov – Aless Caparelli, no objavia sa aj hviezdy svetového formátu, ako napríklad Brian Caspe, Angela Nikolau, Vadim Makhorov, Vitaliy Raskalov a mnohí ďalší.

Komentáre

Odporúčame