News

Ty Dolla $ign bol zatknutý. Sú v tom drogy?

Ty Dolla $ign bol zatknutý. Sú v tom drogy?Najnovšie info zo sveta rapu hlási o tom, že populárny rapper Ty Dolla $ign bol včera 16:55 poobede zatknutý v americkom meste Atlanta. Polícia zastavila auto s ním a ďalšími 6 ľuďmi pre výrazný zápach marihuany a po následnej prehliadke policajti v aute pomimo trávy objavili i kokaín, čo viedlo k zadržaniu rappera pre vlastníctvo hneď viacerých omamných látok. Celé sa to udialo len sotva dve hodiny pred tým, ako mal Ty Dolla $ign vystúpiť spoločne s G-Eazym a ďalšími interpretmi v Cellairis Amphitheatre v už spomínanej Atlante. 

Ty Dolla $ign môžeš nájsť ako executive producera spoločne s Hit-Boyom na čerstvom projekte od 24HRS: Houses on The Hill. Projekt uzrie svetlo sveta už 24. septembra tohto roku.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

T W E N T Y F O U R H R S and u know it’s @hitboy . I’m proud of u @24hrs hard work pays off

Príspevok, ktorý zdieľa Ty Dolla $ign (@tydollasign),

Kiežby sa rapperi a i ľudia po celom svete konečne poučili a prestali sa zahrávať s podobnými srandami, keď to takmer vždy spôsobí len zbytočné problémy. Nuž ale, každý nech sa riadi vlastným svedomím a nech nesie zodpovednosť za svoje výstrelky. My môžme len dúfať, že sa Ty Dolla $ign sám poučí a onedlho sa vráti k svojej hudobnej karére bez polície v pätách

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame